FiT rodinná sportovní školička

Publikováno v Různé

Ve FiTrodinné sportovní školičce zbývají poslední volná místa!

Upozorňujeme na možnost, že v případě domluvy dvou (případně i více) maminek, lze rozdělit 1 místo v naší školičce a tím pádem i školičkovné mezi více dětí.

 

Podrobné informace o FiTrodinné sportovní školičce

• adresa školičky: Havlíčkova 1155, Nové Strašecí (budova „pojišťovny“, 1. patro, prostory bývalého fitcentra)

• provozní doba školičky: pracovní dny, 7:00 – 16:00 (možno po domluvě přizpůsobit individuálním potřebám rodiny)

• malý dětský kolektiv, který umožňuje individuální přístup k dítěti i rodině

• přijímáme děti od 2 let (s přihlédnutím ke schopnostem a k vyspělosti dítěte)

• FiTrodinná sportovní školička sice není vzdělávacím zařízením akreditovaným MŠMT, ale přesto bude s dětmi pracováno podle vzdělávacího plánu, který cílí na všeobecný rozvoj dítěte jak po stránce verbální, manuální, umělecké ale i sociální, což budou zajišťovat „paní učitelky“ s patřičným vzděláním

• nadstavbou pak oproti mateřské škole jsou sportovně zaměřené lekce vedené zkušenou trenérkou Mgr. Petrou Šteklovou, děti si vyzkouší celou řadu sportovních odvětví, vybijí energii při pohybových hrách a zformují pomocí sportu své sociální návyky a dovednosti

• cena školičkovného: 4950 Kč/měsíc (v ceně jsou zahrnuty oběd a pitný režim na každý pracovní den a provozní náklady školičky), čtvrtletně pak budou vraceny přeplatky za případné neodebrané obědy v době nemoci dítěte

• postup přijímacího řízení – domluvte si na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 724 379 173 termín schůzky, přijďte pokud možno i s dítětem, na schůzce se seznámíte s prostředím školičky, s organizačními záležitostmi a bude prostor na Vaše dotazy, na schůzce Vám bude předána závazná přihláška s „Kartou dítěte“ a „Návrh smlouvy o poskytování služby hlídání a péče o dítě ve FiTrodinné sportovní školičce“, po naplnění kapacity školičky budou vyhlášeny výsledky výběrového řízení a vykonány potřebné administrativní kroky

• kapacita je omezena

ZJEDNODUŠENÝ DENNÍ PROGRAM ŠKOLIČKY

7:00 – 8:30 příchod do školičky
8:30 – 10:00 přivítání, rozcvička, hudebně-recitační blok (tanec, zpěv, recitace básniček) dopolední svačina
10:00 – 10:45 výtvarný blok
10:45 – 11:30 vycházka
11:30 – 12:00 oběd ve školní jídelně
12:30 – 14:00 čtení pohádky, odpolední odpočinek odpolední svačina
14:30 – 16:00 sportovní blok, „tréninková jednotka“

Součástí programu FiTrodinné sportovní školičky budou i jednorázové kulturní či sportovní akce (výlety, divadla, sportovní závody atd.).

Více informací zde: http://fit-rodina.webnode.cz/