K2 Hiking Nové Strašecí

Publikováno v Sportovní aktivity

 • Co je to K2 HIKING?

  k2-hiking-logoK2 HIKING je Indoor Walking aktivita. K2 znázorňuje nejvyšší, respektive nejobtížnější horu na světě a přesto na K2HIKING může jít úplně každý. HIKING znamená ve volném překladu z angličtiny ,,Vysokohorská turistika“ a Indoor Walking ,,Chůzi uvnitř“.

  K2 HIKING Indoor Walking Program je aktivita, kterou vykonává skupina lidí v prostředí wellness centra, fitness centra nebo jiného sportovně založeného centra. Využívá skupinového efektu, který je ze všech aspektů na naši psychiku nejúčinnější. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2HIKING Indoor Walking Programu a to za doprovodu motivující hudby. K2HIKING obohatil a stále obohacuje kombinaci instruktora a hudby o speciální prvky chůze, čím vzniká velmi atraktivní a zábavná forma lekce.

 • K2HIKING Indoor Walking Program

  K2HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který člověk vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude.

  K2HIKING Indoor Walking Program doporučují doktoři a převážně obezitologové, jako jednu z nejlepších forem, pokud K2HIKING budeme pravidelně vykonávat, udržení nebo zvýšení fyzické výkonnosti, odstranění nadváhy nebo obezity, vylepšení celkového zdravotního stavu a nálady a prodloužení života.

  Oficiální stránky K2 HIKING: www.k2hiking.cz


Video K2 HIKING Nové Strašecí