Posilovna Nové Strašecí

Publikováno v Sportovní aktivity

  • Rachotící továrna na krásná těla?

    ČinkyNečekejte rachotící továrnu na krásná těla, ale příjemné klubové prostředí. Na ploše cca 100 m2 najdete vše potřebné na procvičení těla a přitom tu budete mít dostatek klidu.

    Na zahřátí (nebo na spálení tuku po cvičení) rotopedy SAPILO a KETTLER. Od firmy KETTLER je rovněž krosový trenažer a stepper.

  • Vybavení posilovny

    Posilovací věž KWKHlavní posilovací stroje jsou od renomované české firmy KWK a zahrnují multifunkční věž, zanožovací stroj, snož / roznož stroj, Smithův stroj, hyperextenzi, lavičku na břicho, bicepsovou lavici, “Z” činku, lavici na bench press, dvojitou rotanu - pro rotaci v sedě i ve stoje a hrazdu. Na stojanu jsou jednoručky od 0,5 kg do 26 kg i víc.

    V posilovně se nevyhýbáme ani cvičení na velkých míčích, overbalech nebo s gumami.


Video - posilovna Nové Strašecí


Chcete začít cvičit a nevíte jak na to?

Jak cvičitRádi Vás seznámíme s jednotlivými posilovacími stroji a nářadím, ukážeme cviky, doporučíme postupy a sestavíme sady cviků.

Chtěli byste se cvičením odborně pomoci?

Jak cvičitVedeme osobní individuální cvičení. Jedná se o cvičení pro 3 až 5 osob pod odborným vedením zahrnující posilování, strečink, kondiční cvičení, aerobní cvičení, prvky z kalanetiky, jogy, Pilates, balantes a zdravotní cvičení. Vše tzv. “ušité na míru” právě pro Vás je zaměřeno na redukci nadváhy, formování postavy, odstranění bolestí a zlepšení kondice. Tréninky trvají 90 minut a je třeba se předem objednat.

Chcete zhubnout a zbavit se přebytečné nadváhy?

STOB LogoJsme členem sdružení STOB (stop obezitě) a na problematiku zbavení se přebytečných kil se přímo specializujeme. Rádi Vám sestavíme jídelníček i osobní cvičební plán. Průběžně připravujeme speciální kurzy pro snižování nadváhy.