STOB - stop obezitě

Publikováno v Sportovní aktivity

STOB - stop obezitě

STOB = “Stop obezitě” v Novém Strašecí

Fitklub v Novém Strašecí pod hlavičkou hnutí STOB

Fitklub 1155 v Novém Strašecí je členem sdružení STOB (= stop obezitě) PhDr. Ivy Málkové, které vzniklo v České republice v roce 1991 a sdružuje cca. 300 psychologů, lékařů, nutričních terapeutů, cvičitelek a dalších odborníků, jejichž cílem je pomáhat obézním zvládat nadbytečné kilogramy.

Aktivity společnosti STOB jsou založeny na metodě kognitivně-behaviorální psychoterapie, která byla úspěšně ověřena na mnoha tisících klientů a je i ve světě uznávána za jednu z nejefektivnějších metod terapie obezity.

Oproti jiným metodám hubnutí se nezamýšlí pouze nad tím, co máte jíst, ale také jak docílit toho, abyste splnili svá předsevzetí a nacvičili si svoji vůli. Naučí Vás, jak řešit stresy jinak než jídlem, jak ovládat nevhodné myšlenky a emoce, které často dělí Váš život na etapu hubnutí a etapu sbírání sil na další hubnutí, kdy se v jídle vůbec nekontrolujete a kila jdou nahoru.

Tato metodika Vás nebude ochuzovat o požitek z jídla, ale měla by postupně pozměnit Vaše stravovací a pohybové návyky. Tato změna by Vás měla přivést nejen k trvalým váhovým úbytkům, ale i ke zvýšení kvality života.

Odkaz na oficiální sránky sdružení STOB - stop obezitě: www.stob.cz


Aktuální STOB kurzy zde: Sportovní akce