Taebo

Publikováno v Sportovní aktivity

TAEBO (tae-bo) je aerobní cvičení a cvičí se s hudbou + s prvky z bojových sportů. Aktivita TAEBO je profesionálně koncipováný trénink pro ty, kteří by se rádi v co nejkratším čase dostali do formy.

Lekce TAEBO přinášejí klientům:

  • zábavu
  • požadovaný tréninkový úspěch
  • pomoc při snižování váhy
  • vylučují riziko zranění

Lekce TAEBO jsou bezpochyby nejintenzivnějším cvičením, které je v součaasné době nabízeno na trhu fitness. Kombinací technik kopů a úderů dochází k efektivnímu procvičení svalstva celého těla - jak svalstva končetin, tak také svalstva trupového.

Pro koho je aktivita TAEBO určena

Chcete-li tedy opravdu trénovat, zlepšit svoji fyzickou kondici, vytvarovat problematické partie jako jsou hýždě, boky, břicho, stehna a paže, zhubnout, nebo si jen "dát do těla", nemůže se splést...

Koncepce TAEBO

Během hodiny si každý dělá přestávku sám podle sebe. Když už nemůže, napije se a znovu se přidá. Každý trénuje tímto způsobem sám pro sebe, i když se celá skupina pohybuje ve společném rytmu.

Nikdo jiný, než Vy sami neručí, kdy bude čeho dosaženo. Prohra je absolutně nemožná, protože již první díl filosofie - GET THE FIRST PLACE BY YOUR OWN - vede každého k tomu, co se ve sportu opravdu hodnotí a hodnotit by se mělo, tedy: "Dělat to pro sebe". Ne pro ostatní, pro jejich mínění, či jiné důvody, nýbrž pro sebe, svoje vlastní schopnosti a vlastní čas.

V lekcích TAEBO nejsou vytvářeny žádné choreografie, to znamená, že procvičujeme jednu techniku nebo kombinacív tempu SLOW a potom DOUBLE TIME a potom následuje další technika. Nemusíte dokonce ani přemýšlet, co přijde, ani si pamatovat to, co jsme dělali. Soustředíme se pouze na "tady" a "teď" a na své tělo.

Přijďte, těší se na Vás Vendula Jančaříková